/ Wymiana oleju i filtru oleju 01 /

Wymiana oleju to jedna z podstawowych czynności, o których powinien pamiętać każdy kierowca. Wykonuje się ją nie bez powodu.
Filtr oleju odpowiada za oczyszczanie oleju z mikro zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpływać na trwałość silnika. Wymiana oleju i filtru to usługi powiązane, których nie świadczymy niezależnie od siebie, chyba, że w wyniku usterki doszło do uszkodzenia samego filtra lub wycieku oleju. Pracujemy na najlepszych olejach markowych producentów. Dobór oleju uzależniamy od rodzaju silnika oraz predyspozycji klienta.

Od 50 zł!

/ Wymiana klocków hamulcowych 03 /

Wymiana klocków hamulcowych to usługa, którą możemy wykonać niezależnie od innych czynności serwisowo-naprawczych lub przy okazji.
Klocki hamulcowe to jedne z tych części, których wymiana nie powinna być odwlekana w czasie. Oczywistym powodem są względy bezpieczeństwa, ale o wymianie klocków warto pomyśleć również ze względu na możliwe oszczędności. Niewielu kierowców zdaje sobie sprawę z faktu, iż nadmierna eksploatacja klocka hamulcowego prowadzi do starcia się mieszkanki ciernej i tarcia blaszki nośnej o tarczę hamulcową, co przyspiesza jej niszczenie.

Od 150 zł!

/ Klimatyzacja samochodowa 02 /

Wśród najczęstszych usterek klimatyzacji należałoby wskazać nieszczelność instalacji, awarie kompresora oraz uszkodzenia chłodnicy klimatyzacji.
Samochód bez klimatyzacji to dzisiaj przeżytek. Zdecydowana większość pojazdów poruszających się obecnie po polskich drogach jest wyposażona w klimatyzację. Manualna czy automatyczna wymaga regularnych przeglądów, napraw i czyszczenia. W przeciwnym razie może jej użytkowanie może być szkodliwe dla kierowcy i współpasażerów.

Usługa dostępna już wkrótce!

/ Żarówki, akumulatory samochodowe i zawieszenie 04 /

Zawieszenie w samochodzie spełnia funkcję amortyzatora, który zagłusza drgania podczas jazdy wyboistą drogą. Wpływa także na stan przyczepności kół do nawierzchni.
Zawieszenie: (wymiana sprężyn, resorów, sworzni, łożysk i innych elementów),

Usługa dostępna już wkrótce!

CERTYFIKAT
„Zaufany Warsztat”

OBSŁUGA
Flot Pojazdów

CENY
na każdą kieszeń

Zwolak Serwis

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 17:00

Sobota:
8:00 - 14:00

Kontakt

53-610 Wrocław
Góralska 11 (koniec ulicy po prawej stronie)

71 373 52 50

+48 601 77 67 28

info@zwolak.pl

Usługi

  • Sprzedaż, naprawę i serwis opon do wszystkich typów pojazdów - samochodów osobowych, SUV, 4x4, dostawczych, ciężarowych, przemysłowych, budowlanych etc.
  • Serwis czujników ciśnień TPMS czyli system monitorujący ciśnienie w ogumieniu (naprawa, regeneracja, aktywacja i klonowanie) - ten sam produkt niemal dwukrotnie taniej niż w ASO (naprawa, regeneracja, aktywacja i klonowanie).
  • Serwis opon typu RUN-ON-FLAT.
  • Serwis felg nieprzelotowych.
  • Kompleksową obsługą flot samochodów: ciężarowych, przemysłowych i rolniczych.
  • Sezonowe przechowywanie opon
  • Serwis Mobilny
  • Mechanika pojazdowa

  Zwolak 2019 | Projekt: Nicety